Sara Boruc końcówkę 2020 roku z pewnością może zaliczyć do udanych. Chociaż sklep internetowy z ubraniami jej marki The Mannei wystartuje dopiero za 10 dni, zaprojektowane przez nią rzeczy noszą już światowe gwiazdy. Wczoraj na Instagramie Sara pochwaliła się nie lada osiągnięciem - skórzaną sukienkę z jej kolekcji założyła sama Kendall Jenner. Wcześniej żona Artura Boruca cieszyła się, że długi kożuch z jej metką upodobała sobie znana blogerka, Matilda Djerf.

Kendall Jenner w sukience od Sary Boruc

Kendall Jenner sukienkę od marki Sary Boruc wybrała na zimowy wyjazd do luksusowego kurortu - Aspen. Najpierw paparazzi zrobili jej zdjęcia przed jedną z restauracji, a kilka godzin później sesja Kardashianki w brązowej stylizacji trafiła na jej profil na Instagramie. 

- Słuchajcie, ryczę od paru godzin. Kendall wrzuciła sesję w mojej marynarce na swój Instagram - tak jej się spodobała. Nawet nie wiem co powiedzieć, jestem tak podekscytowana. (...) Życzę Wam abyście spełniali swoje marzenia i mocno wierzyli w moc czystych intencji. To działa! Cudownego Nowego Roku - wyznała Boruc.

Model, który miała na sobie Kendall Jenner to sukienka Irbid, którą modelka nosi jako marynarkę. Świetnie podkreśliła smukłą talię 25-latki, na co zwróciły też uwagę zagraniczne portale. Sama Sara przyznaje, że może ona służyć za sukienkę, marynarkę lub nawet płaszcz.

Mamy nadzieję, że to nie ostatni produkt z kolekcji żony Artura Boruca, który w przyszłości założy Kardashianka. Gratulujemy!