Kevin Fret nie żyje. Muzyk został zastrzelony podczas jazdy motorem w czwartek ok. godz. 5:30 rano lokalnego czasu w San Juan, stolicy Portoryko. W jego ciele znaleziono aż osiem kul. Pociski trafiły w jego głowę i biodro. Następnie artysta został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon. 24-letni raper to już kolejna ofiara rosnącej w zastraszającym tempie przestępczości ulicznej w Portoryko. Jak donosi BBC, to już dwudzieste drugie morderstwo w tym kraju od początku 2019 roku.

Kim był Kevin Fret?

Kevin Fret przyszedł na świat 2 lutego 1994 roku. Młody Portorykańczyk był wschodzącą gwiazdą latynoskiej sceny trapowej i pierwszym reprezentantem tego popularnego gatunku muzycznego, który mówił publicznie o swoim homoseksualizmie. Teledysk do jego debiutanckiego singla pt. "Soy Asi (I'm Like This)" uzyskał 700 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. Menedżer muzyka określił go mianem "artystycznej duszy" z ogromną pasją do muzyki.

- Nie ma słów, które mogłyby opisać nasze uczucia i cierpienie, że osoba z tak wieloma marzeniami musiała odejść. Miał jeszcze tak wiele do zrobienia - napisał Rodriguez.

Zobacz zdjęcia Kevina Freta w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: XXXTENTACION nie żyje. Raper zastrzelony w wieku 20 lat