Khloe Kardashian jest córką O.J. Simpsona - to prawdopodobnie jedna z najczęściej powtarzanych teorii spiskowych dotyczących rodziny Kardashian-Jenner. W związku z niedawnym ogłoszeniem ciąży przez celebrytkę jeden z fotoreporterów postanowił wziąć pod włos słynnego przestępcę oskarżanego o zabicie swojej żony i... złożyć my gratulacje! Jak O.J. Simpson zareagował na zaczepkę paparazzo?

- Cóż, dla Boba, Boże pobłogosław jego duszę, na pewno. Jeśli chodzi o mnie, to nie wiem. Nie sądzę, że mi się należą. Nie mam z tym nic wspólnego - odpowiada zaskoczony O.J. Simpson na nagraniu wideo opublikowanym przez amerykański serwis TMZ.

ZOBACZ: KYLIE JENNER w ciąży przytyła 27 kilogramów?! "Nie może patrzeć na siebie w lustrze"

Khloe Kardashian córką O.J. Simpsona?

Część fanów słynnej rodziny od lat utrzymuje, że Khloe Kardashian nie jest biologiczną córką zmarłego w 2003 roku Roberta Kardashiana. Plotki o sekretnym romansie Kris Jenner z O.J. Simpsonem nie zostały jednak nigdy potwierdzone przez wiarygodne źródło, dlatego sensacyjne doniesienia, na które po trzech dekadach wciąż można natrafić się w sieci należy traktować z przymrużeniem oka.

Przypomnijmy, że O.J. Simpson od października 2017 przebywa na wolności. Przestępca, któremu poświęcony jest pierwszy sezon serialu "American Crime Story" z Cubą Goodingiem Jr., odbył 9 lat kary więzienia za zbrojny napad i porwanie.