Jeszcze jakiś czas temu Khloe Kardashian niczym się nie wyróżniała. Przez wielu uważana za najbrzydszą Kardashiankę, przyzwyczajona do tytułu nie zwracała uwagi na własny wygląd. Celebrytka nie zwracała uwagi na stylizacje na czerwony dywan. Kompleksy i lekka nadwaga z pewnością jej tego nie ułatwiały.

Rok temu Khloe Kardashian postanowiła ulec modzie na intensywne ćwiczenia. Celebrytka zaczęła stosować restrykcyjne diety pełne wyrzeczeń, zaczęła treningi i.. jak widać w końcu przyniosły one zamierzony efekt. 

Dziś mówi się, że Khloe Kardashian wygląda naprawdę dobrze. Niektórzy zaczynają zastanawiać się nad sukcesem jej idealnej sylwetki. Celebrytka nie jest już tak obdarzona wdziękami jak Kim Kardashian, ale nie jest również tak chuda jak Kendall Jenner. Khloe udało się zachować umiar w odchudzaniu. To jednak nie wszystko. Również jej stylizacje nabrały "ogłady". Kardashianka ubiera się o wiele bardziej stylowo i z wyczuciem, dzięki czemu wygląda zachwycająco!

Ostatnio pokazała się w wyjątkowo cienkim topie oraz w obcisłych jeansach, które bardzo podkreślały jej nową figurę. Zobaczcie jej wielką metamorfozę!