Kloe Kardashian przeszła operację plastyczną? Fani nie mają wątpliwości. Kardashianka pojawiła się ostatnio w programie specjalizującej się w rozwodach prawniczki, Laury Wasser i wywołała niemałą burzę w internecie. Na Twitterze pojawiło się wiele kolaży porównujących nowe zdjęcia Kardashian z tymi sprzed lat: „Wygląda na to, że ktoś ma nowy nos. Zastanawiałem się, dlaczego ukrywała się przez ostatnie 2 tygodnie”. Internauci twierdzą też, że Khloe swoim wyglądem przypomina teraz swoją matkę, Kris JennerHollywood Life poprosiło nawet o opinię trzech różnych chirurgów plastycznych, a lekarze jednogłośnie zgodzili się, że nowy wygląd nosa Khloe Kardashian jest możliwy tylko dzięki zabiegom chirurgicznym.

Khloe Kardashian: operacja nosa

Plotki na temat operacji plastycznej nosa Khloe Kardashian pojawiły się już w zeszłym roku, kiedy celebrytka zamieściła zdjęcie na Instagramie. Na fotografii jej nos był dość wąski w porównaniu z tym, jak zazwyczaj wyglądał. Fani zaczęli się zastanawiać, czy to dzieło chirurga, ale Khloe zaprzeczyła wtedy plotkom i przyznała, że jej cieńszy nos to zasługa odpowiedniego konturowania twarzy. Dodała jednak, że myśli o operacji plastycznej i pewnego dnia prawdopodobnie się na nią zdecyduje:

„Pewnego dnia myślę, że się na to [operację] zdecyduję, ponieważ myślę o tym codziennie. Ale na razie się boję i zostaję przy konturowaniu”.

W ciągu ostatnich kilku lat Khloe Kardashian przeszła diametralną metamorfozę. Nazywana "najbrzydszą Kardashianką" celebrytka, mocno wzięła się za siebie i zaczęła się odchudzać. Chociaż twierdzi, że jej nowa figura jest w 100% efektem zdrowej diety i ćwiczeń, niektórzy uważają, że mogła również poddać się plastyce brzucha lub liposukcji. Regularnie pojawiają się również plotki, że Khloe zdecydowała się na implanty pośladków, ale 34-latka zdecydowanie im zaprzecza.

Zobaczcie metamorfozę Khloe Kardashian w naszej galerii --->