Khloe Kardashian zdradziła płeć dziecka! Syn czy córka? Kardashianka pod koniec grudnia 2017 postanowiła przerwać milczenie na temat swojej ciąży i na jej oficjalnym profilu na Instagramie można dziś podziwiać mnóstwo fotografii, eksponujących jej ciążowy brzuszek. Już jakiś czas tamu, Khloe Kardashian wyznała w programie Ellen DeGeneres, że razem z Tristanem Thompsonem intensywnie zastanawiają się nad wyborem imienia dla dziecka. Khloe zdradziła, że jeśli będzie to chłopiec, to otrzyma imię po ojcu, czyli po prostu Tristan Junior. W przypadku narodzin dziewczynki przyszli rodzice nie mieli konkretnego pomysłu na imię. Khloe zdradziła tylko, że chciałaby nazwać swoją córkę imieniem zaczynającym się na literę K lub T. Teraz znana jest już płeć dziecka Khloe Kardashian! Będzie miała córkę czy syna?

Khloe Kardashian - płeć dziecka

Khloe Kardashian będzie miała córkę! Szczęśliwą nowinę celebrytka ogłosiła w ostatnim odcinku sezonu "Keeping Up With The Kardashians" oraz na swoim Twitterze. Przypomnijmy, że ojcem dziecka Khloe jest 26-letni kanadyjski koszykarz Tristan Thompson. Od 2011 roku gra w drużynie Cleveland Cavaliers, przez co Khloe większą część roku spędza poza Los Angeles, gdzie mieszka jej sławna rodzina.

"Jestem podekscytowana, że moja córeczka będzie mogła przyjaźnić się z Chicago i Stormi! Bóg jest wspaniały! Dziękuję ci Panie za naszą księżniczkę."