Pomimo tego, że Khloe Kardashian wciąż oficjalnie nie potwierdziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka z koszykarzem Tristanem Thompsonem, to wygląda na to, że fani celebrytki otrzymali już ostateczny dowód na to, że 33-latka rzeczywiście jest w ciąży. Co ciekawe, gwiazda sama dostarczyła im powodu do tych spekulacji. O czym mowa? Młodsza siostra Kim Kardashian w niedzielę opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik promujący nową kolekcję okularów przeciwsłonecznych. Okazuje się, że czujni internauci w modnych szkłach Khloe dopatrzyli  się... odbicia poduszki dla kobiet w ciąży!

ZOBACZ: PRZEKĄSKI NA SYLWESTRA szybkie i proste dania, które kocha Kim Kardashian i inne gwiazdy

Ciąża Khloe Kardashian potwierdzona?

Ciążowa poduszka odbijająca się w okularach Khloe Kardashian oczywiście nie musi wcale oznaczać, że celebrytka spodziewa się dziecka. Niektórzy fani słusznie zaznaczają, że tego typu gadżet może być przecież chociażby prezentem od Khloe dla Kylie Jenner, która również podobno jest teraz w ciąży.

Jeśli tak jak my już trochę się w tym wszystkim pogubiliście, to mamy dla was dobrą informację. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w nowych odcinkach "Z kamerą u Kardashianów", które zostaną wyemitowane w styczniu 2018 roku, w końcu padną ogłoszenia, na które czekają wszyscy fani klanu Kardashian-Jenner.