Khloe Kardashian dokładnie cztery dni po urodzeniu córki zdradziła na Instagramie imię swojego pierwszego dziecka. Jak to bywa w świecie gwiazd, a już zwłaszcza w rodzinie Kardashianów, dziewczynka otrzymała dość nietypowe imię. Khloe Kardashian i jej partner Tristan Thompson nazwali swoją córkę True Thompson. Wybór świeżo upieczonych rodziców wzbudził sporą sensację w sieci. Niemal od razu pojawiły się głosy, że imię True (z ang. prawdziwy) to nawiązanie do rzekomej niewierności Tristana, o której było głośno w mediach na chwilę przed narodzinami dziecka. Nic bardziej mylnego! Co więc skłoniło Khloe i Tristana, by właśnie tak nazwać swoje dziecko? Wszystko stało się jasne za sprawą wpisu babci maleństwa, Kris Jenner.

- Imię mojego dziadka ze strony taty brzmiało True Otis Houghton... Mój tata nazywał się Robert True Houghton... Jestm więc bardzo podekscytowana, że Khloe tak nazwała swoją córkę True!!! - wytłumaczyła Kris Jenner na Instagramie.

Córka Khloe Kardashian i Tristana Thompsona

Imię dziecka Khloe Kardashian i Tristana Thompsona, choć oryginalne, nie jest więc kolejną fanaberią w sławnej rodzinie. Khloe zdecydowanie nie poszła w ślady swojej siostry Kim Kardashian, której troje dzieci przypomnijmy noszą tak fantazyjne imiona, jak North, Saint i Chicago. W zestawieniu z takimi imiona, True wydaje się wręcz dość zwyczajne.

Podoba wam się imię dziecka Khloe Kardashian i Tristana Thompsona? Najnowsze zdjęcia celebrytki znajdziecie w naszej GALERII >>>

ZOBACZ: RAFALALA atakuje nastolatkę. Policja znalazła dziewczynkę z nagrania WIDEO