Khloé Kardashian już niedługo zadebiutuje w nowej roli. Tym razem wcieli się e prowadzącą show, które zmieni życia jego uczestników. W każdym z ośmiu odcinków serialu „Nowe ciało z Khloé Kardashian” razem z trenerami personalnymi i ekspertami z zakresu dietetyki i psychoterapii, siostra Kim będzie wspierała uczestników reality show w osiągnięciu nie tylko wymarzonej sylwetki, ale także równowagi psychicznej, która pomoże przezwyciężyć ich problemy. Jak celebrytka sprawdzi się w tej roli?

ZOBACZ: KHLOE KARDASHIAN już tak nie wygląda. Wielka metamorfoza celebrytki [ZDJĘCIA]

Przeciwności losu mogą destrukcyjnie wpływać na nasze samopoczucie lub wygląd. Ale przecież wystarczy, że na swojej drodze spotkamy odpowiednią osobę, która wskaże nam właściwą ścieżkę i całkowicie zmieni nasze myślenie w kwestii odżywiania i regularnych treningów. Tą osobą dla wielu walczących ze zbędnymi kilogramami ma być od tej pory właśnie Khloé Kardashian!

Khloé w ostatnich latach gwiazda przeszła widoczną przemianę i wreszcie pokochała samą siebie. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z uczestnikami nowego serialu „Nowe ciało z Khloé Kardashian”, w którym z pomocą ekspertów z zakresu dietetyki i fitnessu w 12 tygodni wskaże jego uczestnikom drogę do nowego, lepszego „ja”. Po trzech miesiącach ciężkiej pracy nad sobą uczestnicy programu zmierzą się ze wszystkimi, którzy śmieli w nich wątpić. Ta konfrontacja odbędzie się oczywiście pod czujnym okiem Khloé.

 

Każdy odcinek programu „Nowe ciało…” to inna historia. W show poznamy m.in. parę, która chce ratować swój związek, próbując wspólnie zrzucić zbędne kilogramy oraz byłego zawodnika futbolu, pragnącego wrócić do formy. Khloé i ekipa programu z oddaniem pomogą im odmienić swoje życie.

CZYTAJ TEŻ: SELENA GOMEZ Została producentką nowego serialu Netflix

Czy siostra Kim Kardashian okaże się przed kamerami tak samo medialna jak jej siostra?

Nowy program Khloé oglądajcie na kanale E! w każdą niedzielę już od 29 stycznia o 21.00. Będziecie śledzić nową rolę Kardashianki i usilne starania o lepsza sylwetkę jej podopiecznych?