Khloe Kardashian i Tristan Thompson zaręczyli się? Najnowsza fotografia 36-letniej celebrytki, którą opublikowała w niedzielę na Instagramie, wywołała falę spekulacji. Widzimy na niej pośladki Khloe, na których trzyma dłoń, a na jednym z palców lśni imponujących rozmiarów pierścionek, którego nie sposób nie zauważyć. W komentarzach od razu posypały się gratulacje, jednak sama zainteresowana nie skomentowała jednak plotek o zaręczynach. Eksperci z branży biżuteryjnej szacują, że brylant w pierścionku Khloe Kardashian ma od 9 do 10 karatów i kosztował około 500-750 tys. dolarów.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson zaręczyli się?

Związek Khloe Kardashian i Tristana Thompsona należy do niezwykle burzliwych. Para zaczęła spotykać się w 2016 roku, a dwa lata później na świecie była już ich córka True. W międzyczasie pojawiły się plotki, że znany koszykarz zdradza swoją partnerkę i za jej plecami spotyka się z przyjaciółką rodziny, Jordyn Woods. Niewierność sportowca sprawiła, że Khloe postanowiła zakończyć związek, jednak wróciła do ex-partnera w sierpniu ubiegłego roku.

W ostatnim odcinku "Z Kamerą u Kardashianów" para dyskutowała nawet temat posiadania drugiego dziecka. - Khloe wie, jak ważne jest posiadanie rodzeństwa i dorastanie w domu pełnym dzieci; chce tego dla True. To coś, nad czym pracują od jakiegoś czasu - twierdzi źródło "E! News".

Zdjęcie pierścionka zaręczynowego Khloe Kardashian obejrzycie w galerii.