Khloe Kardashian odwiedziła program Ellen DeGeneres, aby opowiedzieć o swojej ciąży. Dziennikarka jednak bardziej niż jej dzieckiem zainteresowania była wyciągnięciem od niej informacji na temat tajemniczej ciąży jej przyrodniej siostry, Kylie Jenner. Ellen rozpoczęła sprytnie rozmowę od pytania o ciążowe zachcianki. Khloe stwierdziła, że nie rozumie, dlaczego niektóre ciężarne kobiety jedzą posiłki za dwie dorosłe osoby i zdradziła, że jej matka była jedną z nich. Celebrytka opowiedziała o tym, że Kris Jenner, która w ciąży potrafiła przytyć nawet ok. 35 kg podarowała jej ostatnio 8 opakowań pączków i dziwiła się, że ta nie zjadła ich wszystkich.

ZOBACZ: TRAVIS SCOTT zerwał z ciężarną Kylie Jenner? "Miał dość"

Khloe Kardashian u Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres następnie wzięła Khloe w krzyżowy ogień pytań na temat ciąży Kylie. Prowadząca show skorzystała z okazji, że już są przy tym temacie i zapytała ją o ciążowe zachcianki jej młodszej siostry. 

- Co masz na myśli? - zapytała spłoszona Khloe.

- Ona jest w ciąży - śmiało oznajmiła Ellen.

- Nie wiem, o czym mówisz - odpowiedziała Khloe śmiejąc się nerwowo.

Khloe Kardashian nie chciała też zdradzić powodu nieobecności Kylie w świątecznej sesji Kardashianów. Gdy Ellen zdała sobie sprawę, że nie wyciągnie z niej już nic więcej na temat Kylie, postanowiła zapytać ją o imię jej przyszłego dziecka. Khloe zdradziła, że jeśli będzie to chłopiec, to otrzyma imię po ojcu, czyli po prostu Tristan Junior. W przypadku narodzin dziewczynki przyszli rodzice na razie nie mają konkretnego pomysłu na imię. Khloe zdradziła tylko, że chciałaby nazwać swoją córkę imieniem zaczynającym się na literę K lub T.