Polskim markom wcale nie jest łatwo wybić się w świecie mody. Wiele naszych projektantów próbuje swoich sił na zagranicznym rynku, ale sukces udaje się osiągnąć tylko nielicznym. Rozpoznawalnością poza granicami naszego kraju może pochwalić się La Mania, w której projektach mieliśmy okazję zobaczyć m.in. Nicole Scherzinger oraz Ellie Goulding. Popularną projektantką stała się także Magda Butrym, a w jej ubraniach chodzą Alessandra Ambrossio, czy Rosie Huntingon- Whiteley. Świetnie na zagranicznym rynku radzi sobie także marka MISBHV - ich ubrania szczególnie umiłowała sobie Rihanna oraz Bella Hadid. Natomiast zaledwie parę dni temu w kostiumie kąpielowym polskiej marki God Save Queens pokazała się Kourtney Kardashian! I to nie pierwsza z Kardashianek, która pokochała projekty GSQ.

Kourtney Kardashian na plaży w Saint-Tropez wystąpiła w kostiumie kąpielowym z najnowszej kolekcji marki God Save Queens. Kardashianka wybrała kostium wykonany z transparentnej siateczki z aplikacjami, które pod wpływem światła zmieniają się z szarych w migoczące gwiazdki. Ten model świetnie podkreśla idealną figurę 38-letniej (!) Kourtney, która ma za sobą już trzy ciąże, a nadal wygląda perfekcyjnie i może chwalić się ciałem w seksownych strojach kąpielowych.

To nie pierwszy raz kiedy Kardashianki sięgają po projekty tej marki. Kylie Jenner upodobała sobie dwuczęściowy, flagowy model z seksownymi ozdobnymi paseczkami, a Kim Kardashian - body z głębokim wycięciem, wiązane na dekolcie.

Zobaczcie GALERIĘ Kardashianek w strojach kąpielowych GSQ ----->

Podobają Wam się kostiumy kąpielowe God Save Queens? Pokazałybyście się w tak wyzywającym stroju na plaży?