Ilona Ostrowska to polska aktorka teatralna i filmowa. Urodziła się 25 maja 1974 roku w Szczecinie. Na swoim koncie ma wiele ról aktorskich, ale prawdziwą popularność przyniosła jej rola przebojowej Amerykanki, Lucy - w serialu „Ranczo”. Sama o sobie mówi, że jest „nieśmiała i skryta”, a od obecności na ściankach i imprezach branżowych, woli spędzanie czas z dziećmi. Ilona Ostrowska lubi chodzić po górach, pływać, jeździć na nartach albo konno, a w wolnym czasie szydełkuje. Co wiemy o jej życiu prywatnym?

Ilona Ostrowska - dzieci

Ilona Ostrowska niezwykle chroni swoją prywatność i dokładnie wybiera to, co zamieszcza w sieci. Aktorka ma dwójkę dzieci. Jej córka Mirosława, jest owocem związku z Jackiem Borcuchem. Dwa lata temu zaś, na świat przyszedł na świat jej syn Gustaw, którego ojcem jest Patryk Stawiński - basista zespołu Kobiety.

Kim jest Ilona Ostrowska?

Ojciec Ilony Ostrowskiej był marynarzem, a matka zajmowała się domem. Aktorka ma też siostrę. Uczyła się w Liceum Plastycznym, a w 1998 roku ukończyła studia we wrocławskiej Szkole Teatralnej. Po studiach dostała angaż do Teatru Polskiego we Wrocławiu. W 2002 roku przeniosła się do warszawskiego Teatru Współczesnego. Na małym ekranie zadebiutowała rolą Magdy w serialu „Życie jak poker”. Pojawiła się w scenie w pociągu w „Dniu świra” Marka Koterskiego. Zagrała Olę w „Tulipanach” Jacka Borcucha, a także wystąpiła w epizodzie w „Samotności w sieci” (2006) Witolda Adamka. Grała małe role w serialach takich jak „M jak miłość”, „Kryminalni”, czy „Na wspólnej”. Jej najbardziej znanym wcieleniem aktorskim jest rola Lucy Wilskiej, głównej bohaterki serialu „Ranczo”.