Magdalena Bieńkowska to polska kandydatka do tytułu Miss World 2017. O tym, czy to właśnie ona zdobędzie koronę Miss Świata, przekonamy się podczas transmisji zaplanowanego na 18 listopada finału konkursu, który odbędzie się w Sanya w Chinach. Kim jest Magdalena Bieńkowska? Piękną i inteligentną studentkę stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim na pewno pamiętają ci, którzy na bieżąco śledzą wyniki najważniejszych konkursów piękności. Pochodząca z Mazur dziewczyna to bowiem zdobywczyni tytułu Miss Polski 2015, która dzięki temu już reprezentowała nasz kraj na Miss International 2016.

ZOBACZ: Klaudia Kucharska nową Miss Nastolatek 2017. Wygląda na 15 lat? 

Magdalena Bieńkowska WIEK, WYMIARY

Magdalena Bieńkowska urodziła się 3 października 1993 roku w Mrągowie. Modelka ma 173 cm wzrostu. Jej dokładne wymiary to 86-62-82. Potencjał Polki o brązowych oczach i niebieskich oczach do modelingu dostrzegły agencje New Stage Model i Major Models Milan.

Magdalena Bieńkowska INSTAGRAM

Polska kandydatka w konkursie Miss World 2017, tak jak większość uczestniczek konkursów piękności, aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Instagram Magdaleny Bieńkowskiej obserwuje już ponad 26 tys. użytkowników serwisu, z którymi polska piękność dzieli się nie tylko profesjonalnymi fotkami z sesji, ale także zdjęciami ze swoich licznych podróży. Magda lubi także żeglarstwo i tenis ziemny.

Czy Magdalena Bieńkowska ma szansę na zdobycie korony Miss World 2017? Specjaliści jak na razie typują Polkę do ścisłego finału konkursu.