Kim jest Paulina Krupińska? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu fani modelingu. Przepiękna Polka ma na swoim koncie kampanie reklamowe dla wielu znanych marek oraz okładki popularnych magazynów modowych i kobiecych. Ile ma lat? Ile ma dzieci? Kim jest jej życiowy partner? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w tym artykule.

Paulina Krupińska - wiek, Miss Polonia i Miss Universe

Paulina Krupińska przyszła na świat 22 czerwca 1987 roku w Piastowie - w tym roku obchodzi więc swoje 31. urodziny. Swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała od udziału w reklamie jednego z największych polskich banków. Prawdziwą popularność zdobyła jednak dopiero w 2012 roku, gdy po zdobyciu tytułu Miss Mazowsza wygrała wybory Miss Polonia 2012. Następnie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie Miss Universe 2013.

 

Paulina Krupińska - dzieci, partner

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka ujawnili swój związek we wrześniu 2014 roku na ślubie Rozalii Mancewicz. Modelka dość szybko dojrzała do macierzyństwa i dziś razem ze swoim partnerem wychowuje już dwoje dzieci: córkę Antoninę (ur. 27.07.2015) i syna Jędrzeja (15.05.2017). 

Paulina Krupińska - Facebook, Instagram

Paulina Krupińska to jedna z tych gwiazd, która co prawda strzeże swojego życia prywatnego, ale nie stroni całkowicie od korzystania z serwisów społecznościowych. Modelka aktywnie udziela się głównie na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 190 tys. użytkowników. Życie gwiazdy można śledzić też na jej fan page'u na Facebooku.

Więcej na temat Pauliny Krupińskiej dowiecie się z wywiadu, który z gwiazdą przeprowadziła redaktor prowadząca Gala.pl Natalia Hołownia w ramach cyklu "Gala Studio". Pierwszą część rozmowy możecie obejrzeć już teraz poniżej. Z kolei dużo zdjęć Pauliny Krupińskiej znajdziecie w naszej GALERII >>>