Kim Kardashian ewakuowana z domu! Celebrytka w czwartek została zmuszona do opuszczenia swojej willi w Calabasas, po tym jak w okolicy wybuchł przerażający pożar. Ze względu na rosnącą intensywność, okolice Linda Canyon zostały objęte obowiązkowym nakazem ewakuacji. Kim Kardashian zamieściła relację wideo na swoim Instagram Story, publikując filmiki z prywatnego samolotu. Gwiazda miała zaledwie godzinę na zabranie z domu najważniejszych rzeczy. Jak się okazuje, pożar był na tyle duży, że wpłynął również na obszar, gdzie mieszka siostra Kim, Kourtney. Kourtney również została ewakuowana. Przypomnijmy, że to nie jedyny dramat, który przeżyła Kim Kardashian. Dwa lata temu podczas pobytu w Paryżu, celebrytka została napadnięta w luksusowej rezydencji i okradziona z cennych kosztowności. Uzbrojeni mężczyźni wdarli się do jej domu o trzeciej nad ranem i zabrali biżuterię wartą bagatela siedem milionów dolarów! Podobno skradziono też wart fortunę pierścionek zaręczynowy Kim, jaki dostała od Kanye Westa.

Kim Kardashian ewakuowana z powodu pożaru

Kim Kardashian na Instagram Story wyjaśniła fanom, że musi się ewakuować i poprosiła ich, aby "modlili się za Calabasas":

"Właśnie dotarłam do domu i miałam 1 godzinę na spakowanie i ewakuację. Modlę się, aby wszyscy byli bezpieczni" - napisała.

Kim podziękował również strażakom za opanowanie pożaru w okolicy.

"W tej chwili ewakuują wszystkich z naszych domów. Modlę się, aby mieszkańcy byli bezpieczni i chronieni przed tymi pożarami" - powiedziała na wideo.

Miasto Calabasas na Twitterze poinformowało, że ewakuowano mieszkańców Hidden Hills i Agoura Hills, gdzie swoje wille ma wielu celebrytów. W całym Los Angeles strażacy ewakuowali aż 75 tysięcy domów. Zniszczonych zostało około 30 tysięcy budynków, w tym szkoły. Nikt nie zginął, ani nie został poważnie ranny.

Zdjęcia z ewakuacji Kim Kardashian obejrzysz w naszej GALERII --->