CFDA Fashion Awards 2018 rozdane! W tym roku prestiżowe statuetki, którymi wyróżnia się najbardziej zasłużone osoby w branży mody, trafiły do Naomi Campbell, Donatelli Versace, Caroliny Herrery, Diane von Furstenberg, Narcisco Rodrigueza oraz Edwarda Enninfula. Przyznano też nagrodę specjalną - dla modowego influencera. Ta statuetka trafiła w ręce Kim Kardashian. Celebrytka, odbierając nagrodę, wyznała, że jest zaskoczona, iż wyróżniła ją branża modowa, bo częściej niż ubrana jest przecież... rozebrana. Na gali CFDA pojawiły się też siostry Kim - Kourteney Kardashian i Kendall Jenner. Nie zabrakło też najsłynniejszych modelek, jak Gigi Hadid, Alessandra Ambrosio oraz Karlie Kloss. Pojawiła się nawet nagrodzona Oscarem aktorka - Cate Blanchett, która jak zwykle zachwyciła stylizacją. Na gali gościła także nowa nadzieja modelingu - śliczna Kaia Gerber, córka supermodelki Cindy Crawford. Wszystkie gwiazdy obecne na poniedziałkowej gali zadały szyku swoimi strojami. Ale najbardziej wyróżniały się Gigi Hadid, Joan Smalls i Irina Shayk. A Kim Kardashian - jak na nią - w komplecie od Ricka Owensa wyglądała całkiem skromnie! Zobacz ZDJĘCIA z gali CFDA 2018 w naszej GALERII>>

Przemówienie Kim Kardashian na gali CFDA Fashion Awards 2018

Kim Kardashian, odbierając nagrodę dla najlepszej influencerki modowej, wydawała się naprawdę zaskoczona. Na wyróżnienie zareagowała z poczuciem humoru:

Jestem w szoku, że wygrałam nagrodę modową, bo przez większość czasu jestem przecież naga. Ale, mówiąc serio, to dla mnie zaszczyt.

Kim dodała, że jakieś 7 lat temu wyznała swojej agentce, że jej celem i największym marzeniem jest pojawianie się w magazynach modowych i obecność na okładce "Vogue". Agentka kazała jej wówczas skupić się na "bardziej realnych celach", bo to, o czym marzy Kardashian "nigdy się nie spełni". Dlatego, gdy Kim i Kanye wystąpili razem na okładce "Vogue US", Kardashian wysłała jej kopię z autografem. Kim przyznała, że od zawsze kocha modę i dlatego tym bardziej jest szczęśliwa, że branża w końcu doceniła jej styl.