Kim Kardashian i Kanye West zostali okrzyknięci najbardziej wpływowymi ludźmi w internecie 2016! Magazyn The Time po raz drugi ogłosił listę najbardziej wpływowych gwiazd internetu.

W wyborze pierwszego miejsca The Time kierowało się tym, jak dana gwiazda wpływa na social media i w jaki sposób jej aktywność w internecie wpływa na wiadomości, które pojawiają się na portalach. Nic więc dziwnego, żeKim Kardashian zajęła pierwsze miejsce! 

Większość bardziej dziwiła się dlaczego królem Internetu okrzyknięto Kanyego Westa. Okazuje się, że raper znalazł się na liście z powodu swoich postów na Twitterze. 

„Artysta i przedsiębiorca udoskonalił sztukę pisania na Twitterze, dzieląc się swoimi szczerymi myślami, które często są tak samo prowokujące jak jego muzyka (np. jego komentarze na temat Amber Rose) czy zaskakujące (wyznanie o 53 milionach dolarów długu), ale często jest to też konstruktywna krytyka przemysłu modowego i muzycznego. Kanye West wykorzystuje też internet, by zmienić nasze dotychczasowe myślenie o tworzeniu muzyki, odmawiając wydania albumu The Life of Pablo w formie płyty, a potraktowania jej jako dzieła wciąż tworzonego, dostępnego tylko w streamingu.” - uzasadnił swój wybór The Time. 

Myślicie, że Kim Kardashian i Kanye West zasłużyli na ten tytuł? 

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN Odważne zdjęcie celebrytki! [FOTO]