Kim Kardashian i Kanye West mieli ostatnio sporo powodów do świętowania. W ostatnim odcinku programu programu "Z kamerą u Kardashianów" fani w końcu mogli zobaczyć, jak wyglądał moment, gdy para przywitała swoje czwarte dziecko. Krótko po tym, jak urodzony przez surogatkę syn Psalm West dołączył do rodziny, Kim i Kanye obchodzili piątą rocznicę swojego ślubu. Celebrytka i raper postanowili świętować ten dzień w wyjątkowy sposób - urządzając ceremonię z udziałem całej rodziny, podczas której odnowili przysięgę małżeńską. Co ciekawe, ta uroczystość nie została uwieczniona przez kamery. Widzowie mieli jedynie okazję usłyszeć początek przysięgi Kim.

Jesteś moim mężem. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Najbardziej wierzącą we mnie osobą i moją jedyną prawdziwą miłością - powiedziała.

Kim Kardashian i Kanye West nie chcą mieć więcej dzieci?

To jednak nie koniec rewelacji z najnowszego odcinka show. Dowiedzieliśmy się też z niego, że 39-letnia Kim Kardashian i starszy od niej o trzy lata Kanye West wspólnie zadecydowali, że na czwartym dziecku ostatecznie kończą już powiększanie swojej rodziny.

- Czuję się taka kompletna. Naprawdę czuję, że czworo (dzieci - przyp. red.) to dla mnie liczba idealna. Czuję się pełna w najlepszy możliwy sposób, ale na tym już koniec - wyznała Kim.

Przypomnijmy, że poza synkiem Psalmem, para wychowuje wspólnie sześcioletnią córkę North, trzyletniego syna Sainta i 19-miesięczną córeczkę Chicago.

Zdjęcia ze ślubu Kim Kardashian i Kanye Westa przypominamy w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kylie Jenner zdradziła, jakiego używa podkładu. Kupicie go w Polsce