Kim Kardashian i Kanye West w piątek, 10 maja, przywitali na świecie swoje czwarte dziecko. Chłopca urodziła wynajęta przez słynną parę surogatka. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku narodzin dziecka w rodzinie Kardashianów, fani nie mogli się doczekać aż świeżo upieczeni rodzice pokażą pierwsze zdjęcie noworodka i zdradzą, jakie wybrali dla niego imię. 38-letnia celebrytka i 41-letni raper tym razem postanowili potrzymać wszystkich w niepewności nieco dłużej niż zwykle i dopiero po tygodniu pokazali dziecko oraz ujawnili, że ich drugi syn nazywa się... Psalm West!

Kim Kardashian i Kanye West nazwali syna Psalm

Nadawanie nietypowych imion dla dzieci w rodzinie Kardashianów to już praktycznie tradycja. Przypomnijmy, że imiona starszego rodzeństwa czwartego dziecka Kim i Kanye to kolejno North, Saint i Chicago. Z kolei Khloe Kardashian nazwała swoją córkę True, a Kylie Jenner wybrała dla dziewczynki imię Stormi. 

W tym zestawie najbardziej "tradycyjnie" brzmią więc chyba imiona pociech najstarszej z sióstr Kardashian. Synowie Kourtney nazywają się Mason i Reign, a córka nosi imię Penelope.

Zobacz pierwsze zdjęcie czwartego dziecka Kim Kardashian i Kanye Westa w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kim Kardashian zorganizowała baby shower za... 1,5 mln zł! [ZDJĘCIA]