Kim Kardashian i Kanye West próbują ratować swoje małżeństwo. Przypomnijmy, że w lipcu raper wyznał, iż próbował rozwieść się z Kim Kardashian od dwóch latod momentu kiedy to celebrytka rzekomo zdradziła go z raperem Meek Millem w pokoju hotelowym. Oskarżył żonę również o to, że razem z matką próbowała zamknąć go w szpitalu psychiatrycznym i opowiedział publicznie o jej chęci poddania się aborcji, gdy była w ciąży z North. Niepokojące wypowiedzi Kanye miały zdenerwować Kim, która rozważała rozwód z mężem. 

Kanye West i Kim Kardashian próbują ratować małżeństwo

Według zagranicznych mediów para ostatecznie zdecydowała się dać sobie kolejną szansę. Jak donosi "People", Kim i Kanye wraz z dziećmi spędzili ostatni tydzień na Dominikanie.

- Spędzili całą rodziną miły tydzień na Dominikanie. Rodzinny urlop będą kontynuowali w Kolorado. Kim i Kanye dobrze się dogadują. Oboje wydają się dużo szczęśliwsi. Postanowili wyjechać razem, aby odciąć się od wszystkiego. Pomiędzy opieką nad dziećmi, pracą i radzeniem sobie z chorobą afektywną dwubiegunową Kanye, ciężko było im jasno myśleć - mówi źródło serwisu bliskie rodzinie Kardashian.

Serwis podaje, że wyjazd miał być pomysłem Kanye, który chciał ratować rodzinę. Raper nadal nie zgadza się jednak na propozycje żony odnośnie uzyskania specjalistycznej pomocy. - Kanye zasugerował, żeby razem wybrali się na rodzinną wycieczkę, a Kim się zgodziła. Chce zrobić wszystko, co w jej mocy, aby uratować swoje małżeństwo. To wszystko jest jednak bardzo skomplikowane. Kim chce, żeby otrzymał odpowiednią pomoc, a Kanye nadal jej nie chce.

Myślicie, że uda im się uratować swoje 6-letnie małżeństwo?