Fani amerykańskiego rapera mocno niepokoją się o stan jego zdrowia psychicznego. Kanye West po raz kolejny publikuje serię dziwnych wpisów, które tym razem uderzają w jego żonę. Tak ostro Kanye nie atakował jeszcze nigdy swojej ukochanej. Sugeruje m.in., że Kim Kardashian jest... rasistką.

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa. Co dzieję się w ich małżeństwie?

Dwa dni temu Kanye West postanowił przypomnieć swoim wielbicielom, że jego zamiar startu w wyborach prezydenckich wciąż jest aktualny. Podczas spotkania z potencjalnymi wyborcami raper zalał się łzami opowiadając o planach aborcyjnych jego i jego żony względem ich pierwszego dziecka. "Prawie zabiłem własną córkę" - mówił wtedy, a jego słowa odbiły się szerokim echem w mediach na całym świecie. Można by uznać, że muzyk chciał w ten sposób zwrócić na siebie uwagę, jednak kolejne wpisy na Twitterze wskazują, że problem może być realny, bowiem West jeszcze nigdy nie publikował aż tak "odważnych" tweetów. Wiele osób łączy to z zaburzeniami afektywno-dwubiegunowymi, które jakiś czas temu zdiagnozowano u Kanyego.

W najnowszych wpisach Kanye poinformował, że z Kim próbował rozwieść się od dawna. Wszystko miało zacząć się od spotkania celebrytki z Meek Millem w Hotelu Waldorf. W chaotycznych wpisach nazwał też Kris Jenner "Kris Jong Unem" i zasugerował, że jego małżonka jest rasistką:

Kris i Kim wydały oświadczenie bez mojej zgody. Tak nie robi żona. Biała supremacja - napisał Kanye bez konkretnego uzasadnienia. Po godzinie posty dotyczące Kim Kardashian zniknęły z jego profilu.

Kanye dodał też, że zamierza skupić się teraz na muzyce i wydaniu nowego albumu zatytułowanego "Donda" na cześć mamy.