Małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa wkrótce przejdzie do historii. Plotki o poważnym kryzysie w związku jednej z najsławniejszych par w świecie show-biznesu okazały się być prawdą. Jak donoszą amerykańskie media, 40-letnia celebrytka i bizneswoman złożyła pozew o rozwód. Doniesienia potwierdził jej prawnik, jednak nie chciał ujawniać szczegółów procesu.

ZOBACZ: Kim Kardashian i Kanye West rozstają się po 6 latach małżeństwa!

Kanye West wyjaśnia, dlaczego Kim Kardashian wniosła o rozwód

Co ciekawe, zdecydowanie więcej do powiedzenia na temat rozstania ze swoją sławną żoną ma rzekomo sam raper. Źródła związane z parą zdradzają, że Kanye West podobno wypisuje na ten temat do swoich znajomych. Z ustaleń serwisu internetowego poczytnego magazynu "People" wynika, że 43-letni artysta doszukuje się winy za rozpad małżeństwa w swojej kontrowersyjnej kandydaturze na prezydenta USA.

On jest teraz na etapie "gdyby tylko" - twierdzi informator. - "Gdybym tylko zrobił to, gdybym tylko nie zrobił tamtego". Przerabia teraz w głowie minione sprawy - czytamy.

- Uważa, że ubieganie się o urząd prezydenta USA było kroplą, którą przelała czarę goryczy - donosi źródło portalu. - Wcześniej była jeszcze nadzieja. Po tym, już żadnej. Kosztowało go to utratę małżeństwa - dodaje.

Kim Kardashian na razie nie odniosła się do tych plotek. W mediach jednak już od dłuższego czasu mówiło się, że decyzję o rozstaniu podjęła pod wpływem wydarzeń spowodowanych nawrotem choroby dwubiegunowej męża. W ubiegłym roku West nie tylko ubiegał się o urząd głowy państwa, ale także wielokrotnie publikował kompromitujące wpisy w mediach społecznościowych.

Kim Kardashian opowie o rozwodzie z Kanye Westem?

O kulisach rozpadu swojego małżeństwa Kim Kardashian ma podobno opowiedzieć w najnowszym i zarazem ostatnim sezonie "Z kamerą u Kardashianów". Zagraniczne media donosiły w styczniu, że wyznania gwiazdy są już nagrane. Według informatorów magazynu "Page Six", raper jest z tego powodu bardzo niezadowolony. Premiera dwudziestego sezonu reality show "Keeping Up with the Kardashians" zaplanowana jest na 18 marca.

Kim Kardashian i Kanye West - historia związku

Kim Kardashian i Kanye West zaczęli się spotykać w kwietniu 2012 roku (celebrytka formalnie była wtedy jeszcze żoną koszykarza Krisa Humphriesa). Para zaręczyła się półtora roku później, w dniu 33. urodzin Kim. Ich ślub odbył się 24 maja 2014 roku we Florencji, a dokładnie w XVI-wiecznym Forte di Belvedere położonym w pobliżu słynnych ogrodów Boboli. Mają czworo dzieci: córkę North (ur. 2013), syna Sainta (ur. 2015), córkę Chicago (ur. 2018) i syna Psalma (ur. 2019).

SPRAWDŹ: Kanye West przeprasza Kim Kardashian i prosi o przebaczenie. "Wiem, że Cię zraniłem"