Kim Kardashian i Victoria Beckham stanowią wzór do naśladowania dla kobiet na całym świecie. Obie odniosły sukces jako businesswoman, prowadzą szczęśliwe życie rodzinne, ale również zawsze zachwycają swoim wyglądem. Często pytane przez swoich fanów o to, co sprawia, że mają idealny makijaż czy fryzurę, zdradzają w kanałach społecznościowych sekrety swojej pielęgnacyjnej rutyny. W ostatnim czasie celebrytki na Instagramie opowiedziały o codziennej pielęgnacji skóry. Żona Kanye Westa i była Spicetka są fankami złuszczającego Lotionu P50 francuskiej marki Biologique Recherche. Za co gwiazdy pokochały produkt?

Ulubiony kosmetyk Kim Kardashian i Victorii Beckham

Ulubiony kosmetyk Victorii Beckham i Kim Kardashian, jest za oceanem określany mianem "Jesus in the bootle" (ang. Jezus w butelce). Ze względu na lecznicze działanie, lotion P50 ma w USA status kosmetyku kultowego. Złuszczający tonik, którego skład bazuje na kwasach hydroksylowych, zastępuje agresywne peelingi mechaniczne, a jego stosowanie pomaga odnowić skórę i przygotować ją do intensywnego wchłaniania substancji aktywnych.

Kim Kardashian i Victoria Beckham na swoich Instagramach pokazały tonik dedykowany skórze z przebarwieniami, ale kosmetyk dostępny jest też w wersji do skóry wrażliwej, dojrzałej i tłustej. Fankami produktów francuskiej marki są także inne gwiazdy, takie jak: Jennifer Lopez, Emilia Clarke, Mary-Kate i Ashley Olsen czy Brad Pitt. Kosmetyk dostępny jest również w Polsce – w wybranych salonach kosmetycznych oraz w e-sklepie www.topestetic.pl. Cena produktu to ok. 86 zł za 50 ml.