Kim Kardashian robi wszystko, aby oswajać swoją dwuletnią córkę ze światem showbiznesu. Mała North towarzyszy celebrytce podczas największych medialnych imprez i prezentuje się nie gorzej od swojej rodzicielki.

Po niespełna dwóch latach od narodzin North, Kardashian stwierdziła, że przyszła pora na podjęcie pierwszych poważnych kroków w związku z karierą córki.

Jak donoszą media, Kim zapisała North na lekcje tańca, które mają przygotować małą do... konkursu piękności!

Gwiazda chce, aby jej pociecha wystąpiła w zawodach Małej Miss, a jak wiadomo, poza urodą, od kilkuletnich uczestniczek wymaga się także talentów artystycznych.

- Mała weźmie udział w urodzinowej edycji Universal Royalty Beauty. Kim wybrała oczywiście najbardziej ekskluzywny konkurs w tym roku. North wystąpi już 18 kwietnia! To oczywiste, że wygra - zdradza informator.

Co ciekawe, Kim pochwaliła się jakiś czas temu, że jej córka nauczyła się wykonywać makijaż. Można by było pokusić się o stwierdzenie, że na konkurs piękności, North pomaluje się sama, ale domyślamy się, że jej mama postara się o to, aby o wygląd North zadbał pokaźny sztab stylistów i makijażystów...

Myślicie, że dziewczynka otrzyma tytuł najładniejszego dziecka?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian - Na okładce francuskiego "ELLE"!