Dorosłe życie Kim Kardashian można podsumować tak: skandal, sukces i sława na miarę gwiazd Hollywood. Wieloletnia przyjaciółka i stylistka Paris Hilton, dziś żona Kanye’go Westa, matka dwójki dzieci: córeczki North oraz synka Saint Westa.Jak Kim Kardashian, zwykła dziewczyna z katolickiego liceum, stała się uwielbianą przez miliony celebrytką? I jak uczyniła ze swojej rodziny najsłynniejszy klan w Hollywood?

Seks wideo Kim Kardashian 

Przez długi czas Kim Kardashian żyła w cieniu znanej córki milionera Paris Hilton. I to mimo że sama wywodziła się z zamożnej rodziny (jej ojciec, Rob Kardashian, bronił oskarżonego o morderstwo futbolisty O. J. Simpsona). Nikt nie przypuszczał, że dziewczyna, która robi za służkę Hilton, stanie się celebrytką znaną na całym świecie. Kim miała jednak dość życia w cieniu sławnej koleżanki. Oczy Ameryki zwróciły się ku niej, gdy światło dzienne ujrzało sekswideo z udziałem Kardashian i wokalisty R&B, Raya J. Rzekomo wideo wyprodukowała jej matka, Kris Jenner, żądna sławy tak samo, jak jej córka.

Kamery u Kardashianów

Kim Kardashian postanowiła pójść za ciosem i skandal zamienić w sukces. Jeszcze tego samego roku wraz z całym swoim rodzeństwem (dwiema siostrami: Khloe i Courtney, bratem Robem i dwiema przyrodnimi siostrami: Kylie i Kendall) oraz matką (Kris Jenner) i swoim ojczymem (Bruce Jenner) zaczęła występować w reality show Z kamerą u Kardashianów. To wystarczyło, by zostać uznaną za gwiazdę. Tym samym otworzyły się dla Kim drzwi do wielkiej sławy.


[Instagram @kimkardashian]

Kim Kardashian: żona i matka

Intymne szczegóły z ich życia, dialogi bez puenty i perfekcyjnie wystylizowane siostry Kardashian to ich sposób na sukces. Nieistotne, jak Kim Kardashian do niego doszła, liczył się cel, czyli popularność. I to z pewnością udało się jej osiągnąć. Kim wie, że wszystko jest na sprzedaż i świetnie to wykorzystuje. Niezliczone okładki najbardziej prestiżowych magazynów, udział w Tańcu z Gwiazdami, a nawet własne emotikony (kimoji). Czego się nie dotknie, zamienia to w złoto.

Dziś Kim Kardashian jest żoną najpopularniejszego rapera i producenta na świecie - Kanye’go Westa, choć niektórzy mówią, że to Kanye jest mężem słynnej żony. Romantyczne zaręczyny, ślub we Włoszech – w każdej chwili towarzyszyli jej fani. Nawet przy narodzinach dzieci - córeczki North, która powoli idzie w ślady mamy jeśli chodzi o popularność na Instagramie (trzylatka ma własne konto!) oraz chłopczyka Saint Westa. 

Styl Kim Kardashian

Po raz pierwszy w historii Vogue’a na jego okładce pojawiła się kobieta znana tylko z tego, że jest znana. Próbowała swoich sił jako producentka, aktorka i modelka. Ma na koncie perfumy sygnowane swoim imieniem, samoopalacz , kilka kolekcji odzieżowych, a nawet biżuterię. Po raz pierwszy w historii Vogue’a na jego okładce pojawiła się kobieta znana tylko z tego, że jest znana.Według The Guardian Kim za każdego tweeta otrzymuje około 10 tysięcy dolarów. Świetnie odnajduje się także w świecie mody. Śledzi nowości i dla wielu jest wyznacznikiem stylu. To dzięki niej kobiety na całym świecie zaczęły doceniać swoje zaokrąglone kształty. Ołówkowe spódnice, dopasowane kreacje i wysokie szpilki to dziś elementy garderoby, które każda kobieta ma w swojej szafie.

[East News]

Rok pełen zmian 

Ten rok z pewnością jest dla Kim Kardashian przełomowy. Pod koniec 2015 roku na świecie pojawiło się drugie dziecko celebrytki – Saint West. Kim zwykle dzieli się z fanami każdym momentem swojego życia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Po raz pierwszy pokazała synka dopiero dwa miesiące po porodzie. Do tej pory na jej Instagramie pojawiała się masa gorących i ociekających seksapilem zdjęć. Fani zastanawiali się, co na to Kanye - czy nie jest zazdrosny o nadmierne eksponowanie ciała ukochanej? W pewnym momencie aktywność w mediach społecznościowych Kim znacznie spadła. Dlaczego? Podejrzewano, że Kim całą uwagę skupiła na dochodzeniu do formy sprzed ciąży, co udowadniała pojawiając się na czerwonym dywanie i wielu imprezach branżowych. Niestety wyjazd na jedno z wielkich wyjść okazało się dość niefortunne w skutkach.

[Instagram @kimkardashian]

Kim Kardashian podczas  pobytu na Tygodniu Mody w Paryżu została okradziona. Złodzieje podobno związali i zakneblowali celebrytkę. Straciła cenną biżuterię oraz telefony komórkowe, na którym Kim przechowywała nie tylko wyuzdane zdjęcia z mężem, ale i odważne filmiki dla dorosłych. Kardashian nie ucierpiała fizycznie, ale z psychicznymi konsekwencjami tego zdarzenia zmaga się do dzisiaj.

ZOBACZ: Kim Kardashian podczas napadu złodziei obawiała się najgorszego. „Nie zabijajcie mnie, mam dzieci!” [AKTUALIZACJA]

Kim Kardashian obchodzi 36 urodziny. Fani przyzwyczajeni do wrzucanych codziennie zdjęć gwiazdy, są w szoku. Celebrytka zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Czyżby uświadomiła sobie, że nadmierne epatowanie życiem prywatnym w Internecie niesie za sobą nie tylko sukces i milionowe kontrakty, ale także przykre konsekwencje? 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian zatrudni ochroniarzy prezydenta? Trwają rozmowy z Secret Service