Jeden z najbardziej oczekiwanych ślubów na planecie celebrytów nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Około dwustu wylosowanych gości zaproszonych na imprezę nazywaną „wedding shower”, otrzymało od Kimberly perfumy Love. Zapach jest na pewno wyjątkowy, bo został opracowany pod jej okiem i oczywiście przy wsparciu profesjonalnego nosa. A wszystko to z okazji jej ślubu z koszykarzem Krisem Humphries.

Z czym kojarzy się więc Love kuszącej gwiazdce? „Zapach jest słodki, romantyczny i bardzo zmysłowy” wyjaśniła starsza z sióstr Kardashian. Jeżeli chodzi o przyszłego męża, on również wydaje się zachwycony perfumami: „Uwielbia je. Zawsze mi mówi, że kiedy wychodzę, może jeszcze czuć mój zapach na poduszce. A ja spryskuję nim pościel, chociaż on o tym nic nie wie!” Co za spryciara z tej Kim! Zakochani myślą już zresztą o wspólnych perfumach typu uniseks. Chcą tym samym, pójść w ślady siostry Khloé i Lamara Odoma.

Kim Kardashian, która poinformowała o planowanym ślubie przez internet, a nawet zdradziła, że będzie miała na sobie suknię projektu Very Wang, dobrze wie jak pozostać w centrum uwagi mediów. Nosa do interesów na pewno nie można jej odmówić!