Jeszcze niedawno w mediach rozpisywano się o tym, jak  to Kim Kardashian nie może zgubić dodatkowych kilogramów po drugiej ciąży. Mówiono, że gwiazda ma kompleksy, pokazywano jej grubsze ramiona i uda i wytykano widoczny cellullit. A nagle - bum! Kim Kardashian na plaży w Meksyku prezentowała się nienagannie. Idealny brzuch, wąska talia, zadbane i szczupłe uda. No i oczywiście obfite pośladki, z jakich słynie Kim. Wow! Nowa figura Kim Kardashian robi tak wielkie wrażenie, że zaczęto plotkować, jakoby Kim zmniejszyła sobie biust. Dzięki temu jej sylwetka miała stać się bardziej proporcjonalna.

Na niedzielnej wielkiej gali MTV Video Music Awards 2016Kim Kardashian wyglądała jeszcze lepiej, niż na meksykańskiej plaży. Gwiazda pojawiła się na MTV VMA u boku swojego męża, Kanye Westa, zaprzeczając tym samym coraz częściej pojawiającym się plotkom o rozstaniu. Bo w zagranicznych mediach aż huczy od relacji z gwałtownych kłótni Kim i Kanye, a ostatnio Kim pokazywała się publicznie bez obrączki i pierścionka zaręczynowego. Tymczasem na VMA Kim i Kanye okazywali sobie tyle czułości, że o żadnym kryzysie nie może być mowy. A Kardashian wprost lśniła na czerwonym dywanie!

Kim Kardashian na MTV Video Music Awards 2016 wybrała bardzo seksowną czarną sukienkę mini. Dopasowana marszczona kreacja była całkowicie przezroczysta. Widać było, że Kardashian zrezygnowała z biustonosza. Sukienka zapewne miała podkreślić nową figurę Kim i swój cel zrealizowała. Mówi się, że Kardashian schudła nawet 10 kilogramów. Dodatkiem do seksownej, ale gustownej sukienki Kim była matowa złota biżuteria oraz delikatne czarne sandałki. Uzupełnieniem całości był tzw. wet look, czyli zaczesane do tyłu, zwilżone i wygładzone włosy. Czy Kim Kardashian wyglądała kiedykolwiek bardziej sexy?!

Zobaczcie dużo zdjęć Kim Kardashian z MTV Video Music Awards 2016 w naszej GALERII