Dla Kim Kardashian tak samo jak dbanie o włosy, cerę czy zawartość garderoby ważne jest również to, czym odżywia się i karmi swoje dzieci. Jakiś czas temu celebrytka przeszła na weganizm i odstawiła wszelkie produkty odzwierzęce. Wyznała, że to właśnie nowej diecie zawdzięcza wąską talię i zgrabną sylwetkę. Kim, która dwukrotnie była w ciąży, do formy wracała błyskawicznie właśnie dzięki diecie i treningom. Ostatnio celebrytka pochwaliła się w sieci swoją lodówką, co ku zaskoczeniu niej samej wywołało lawinę artykułów w mediach i gorące zainteresowanie fanów. Ci chcieli wiedzieć, co dokładnie skrywa kuchnia Kim Kardashian, a także jak żywi swoje pociechy.

Kim Kardashian jako weganka

„Ponieważ bardzo chcieliście wiedzieć, czym odżywiają się moje dzieci, postanowiłam pokazać wam zawartość naszej lodówki. Jak widzicie, to głównie warzywa” – napisała Kardashian na InstaStory w odpowiedzi na zainteresowanie internautów opublikowanym przez nią wcześniej zdjęciem.

Faktycznie, na nagranym przez 39-latkę wideo widzimy skrzętnie poukładane na półkach brokuły, marchewki i różnego rodzaju sałaty. Kim wyznała, że jest wierna „życiu partemu na roślinach”. Kim Kardashian stara się też być eko, dlatego oprócz lodówki gwiazda pokazała swoją spiżarnię. A w niej idealny porządek i nowoczesne, ekologiczne rozwiązania dotyczące przechowywania żywności.

„Plastikowe opakowania zamieniłam na szklane, dlatego w szklanych słoikach przechowuję na przykład posypki do naleśników” – zauważyła Kim, podkreślając, że jest w posiadaniu kilku chłodni i niejednej lodówki, a do tematu przechowywania żywności podchodzi tak samo poważnie jak do kwestii doboru składników diety.

Co jedzą dzieci Kim Kardashian?

Kim Kardashian, oprowadzając widzów po swojej spiżarni, zwróciła uwagę na sposób, w jaki odżywia swoje dzieci. Każde z nich pije inne mleko. Kanye i Kim z kolei piją określony typ wody – to produkt, za którego butelkę trzeba zapłacić równowartość około 20 złotych.

„Mamy lodówkę, do której można wejść. To tutaj przechowujemy świeże, organiczne produkty” – mówi na nagraniu Kim Kardashian.

Zobacz, jak wygląda kuchnia Kim Kardashian w naszej GALERII.