Kim Kardashian spotkała się z Donaldem Trumpem w Białym Domu. Prezydent USA poinformował o tym spotkaniu na swoim Twitterze. Podczas wizyty celebrytki w Białym Domu byli również obecni inni urzędnicy, między innymi mąż Ivanki Trump - Jared Kushner. Dlaczego Kim Kardashian spotkała się z Donaldem Trumpem? Jak się okazuje, gwiazda dyskutowała z prezydentem USA na temat reformy sądownictwa i wyroków w Ameryce. Jej wizyta miała związek z apelem Kim o ułaskawienie 63-letniej Alice Marie Johnson, która odbywa wyrok dożywotniego pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe popełnione bez użycia siły. Kobiecie odmówiono możliwości zwolnienia warunkowego, chociaż przebywa w areszcie już 20 lat.

Kim Kardashian w Białym Domu

"Chciałabym podziękować prezydentowi Trumpowi za dzisiejsze popołudnie. Mam nadzieję, że udzieli on prawa łaski Alice Marie Johnson, która odbywa wyrok dożywotniego pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Z optymizmem patrzymy na przyszłość pani Johnson i mamy nadzieję, że zarówno ona jak i osoby w podobnej sytuacji, dostaną drugą szansę na życie." -napisała Kim Kardashian na Twitterze.

Kim Kardashian została przywieziona do ogrodów Białego Domu czarnym SUV-em. Zwykle goście prezydenta muszą przejść przez bramę, gdzie czekają na nich ich samochody. Spotkanie Kim Kardashian i Donalda Trumpa trwało godzinę.

Przypomnijmy, że podczas ostatnich wyborów prezydenckich w 2016 roku, Kim Kardashian poparła Hillary Clinton, a jej mąż Kanye West, głosował na Donalda Trumpa.