Kim Kardashian będąc w drugiej ciąży ze swoim synkiem Saintem, musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Powodem było rzadkie powikłanie ciąży, zwane łożyskiem przyrośniętym, które zamiast rozłączyć się od ściany macicy po urodzeniu dziecka, pozostało mocno przymocowane. Mimo, że operację przeszła pomyślnie, lekarze odradzili jej urodzenia trzeciego potomka, gdyż jego donoszenie mogłoby być już niemożliwe. Z tego powodu, trzecie dziecko Kim Kardashian ma urodzić surogatka, której od pewnego czasu, paparazzi nie odstępują nawet na krok!

Surogatka Kim Kardashian na zakupach

Kim Kardashian i Kanye West oczekują obecnie swojego trzeciego dziecka, które ma przyjść na świat jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Surogatka, która została wynajęta przez parę, na początku w ogóle nie wiedziała, czyje dziecko nosi. Jak wyznała Kim Kardashian w jednym z wywiadów, nie musiała ujawniać surogatce, kim jest, ale zrobiła to z własnej woli:

"Można zrobić to całkowicie anonimowo, ale ja cały czas zastanawiałam się - co jeśli kobieta nosząca moje dziecko, nie jest fanką ani moją, ani mojego męża. Może w ogóle nie chce urodzić naszego dziecka. Chciałam dać jej wybór, a jednocześnie zawiązać z nią jakąś więź."

Na szczęście, surogatka Kim Kardashian, ucieszyła się na wiadomość, że nosi jej dziecko. Podobno powiedziała, że jest wręcz z tego dumna.:

"Była naprawdę podekscytowana, gdy jej powiedziałam. Nie była super fanką naszego show, ale oglądała odcinki, w których widziała moje problemy, które miałam podczas drugiej ciąży i była dumna, że teraz może mi pomóc po raz trzeci zostać matką."

Od czasu ujawnienia tożsamości surogatki, paparazzi nie opuszczają jej na krok.

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia surogatki Kim Kardashian na zakupach --->