Kanye West stara się zrobić wszystko, by jego narzeczona, którą świat poznał za sprawą opublikowanej w Internecie seks-taśmy, zdobyła uznanie w poważnych mediach. Raper jest podobno zdeterminowany, by Kim Kardashian znalazła się na okładce "Vogue", dobiera też swojej narzeczonej stroje i sam zaprojektuje jej trzy suknie ślubne.

West nie zdaje sobie chyba jednak sprawy, że jego działania nie tylko nie przynoszą rezultatu, ale także negatywnie wpływają na jego notowania u fanów hip-hopu, wśród których do niedawna był nietykalny.

Niezrażony dotychczasowymi niepowodzeniami West postanowił zatrudnić Kim w swoim nowym teledysku. Celebrytka pręży się w nim odważnych pozach, pokazując sporo ciała i pozując topless! W jednej ze scen nieocenzurowanej wersji wideoklipu, który gwiazda rodzinnego reality show umieściła na YouTube, para symuluje... kopulację na motocyklu!

Kim Kardashian nie przejęła się więc chyba krytyką fanów i plotkarskich mediów, gdy kilka tygodni temu opublikowała w sieci zdjęcie w skąpym kostiumie kąpielowym. Jej narzeczony też najwyraźniej nie ma nic przeciwko pokazywaniu przez celebrytkę ciała.

Zobacz nowy teledysk Kanye Westa "Bound 2" z Kim Kardashian:

Myślicie, że dobrze się ze sobą dobrali? :)

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian - Nie mieszka z Kanye Westem!