Kanye West od wielu miesięcy stara się przekonać swoją "przyjaciółkę" Annę Wintour, by ta polubiła jego narzeczoną, Kim Kardashian. Raper nie jest w tym oczywiście bezinteresowny. Wpływowa redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue" nie chce bowiem zgodzić się, by słynąca z sekstaśmy celebrytka pojawiła się na okładce jej pisma.

Kanye West ponoć źle zniósł fakt, że na ostatniej okładce "Vogue" znalazła się Lena Dunham, znana z serialu "Dziewczyny". Raper podobno urządził Annie Wintour karczemną awanturę, mówiąc, że Kardashian bardziej pasuje do modowego pisma, niż aktorka o "dyskusyjnej urodzie".

Wintour musiała przejąć się zarzutami porywczego gwiazdora, bo według amerykańskich mediów, w weekend do Los Angeles przyleciała z Nowego Jorku ekipa jej magazynu, by zrobić sesję zdjęciową Kim Kardashian

- Są bardzo duże szanse na to, by któreś z tych zdjęć trafiło na okładkę. Kanye jest podobno o tym przekonany, ale Kim nie chce robić sobie zbyt wielkich nadziei - zdradził serwisowi Jezebel.com znajomy pary.

Myślicie, że Kim naprawdę zasłużyła sobie na okładkę tak prestiżowego magazynu? 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian - ZNowu przefarbowała włosy