Kim Kardashian przypadkowo wyjawiła publicznie płeć swojego trzeciego dziecka. Podczas ostatniej wizyty w programie "The Ellen Degeneres Show", Kim została przepytana przez prowadzącą o wyprawiony w ostatni weekend tzw. baby shower, czyli imprezę będącą amerykańskim odpowiednikiem pępkowego. 37-latka, która przypomnijmy nie jest w ciąży, czeka na narodziny swojego kolejnego dziecka, które dla niej i dla jej męża urodzi surogatka. Znamy już powód, dla którego dekoracje w domu Kardashianki były tego dnia w kolorze różowym. To wszystko dlatego, że Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się drugiej córki!

ZOBACZ: THE WEEKND I BELLA HADID wrócili do siebie?! To już pewne, że znów się spotykają [FOTO]

Druga córka Kim Kardashian i Kanye Westa

Kim Kardashian wygadała się na temat płci swojego trzeciego dziecka, gdy cytowała swoją córkę North West. Okazuje się, że czterolatka była trochę zazdrosna o prezenty i zabawki, które przynieśli goście.

Mamo, biorąc pod uwagę, że siostrzyczki jeszcze tutaj nie ma, myślę, że zabawki powinny na razie trafić do mojego pokoju, żebym mogła się nimi pobawić i sprawdzić, czy na pewno się dla niej nadają.

Ellen DeGeneres zapytała następnie celebrytkę, czy wybrała już imię dla swojej drugiej córki. Okazuje się, że Kim i Kanye nadal nie mogą się zdecydować. Gwiazda przyznała, że lubi imiona krótkie i łatwo do wymówienia. Dziennikarka miała dla niej kilka żartobliwych propozycji, takich jak Lip-Kit, West, Star czy Pop, ale żadna z nich nie przypadła gwieździe do gustu. Wygląda więc na to, że Kim Kardashian i Kanye West zostawili wybranie imienia dla swojej córeczki na ostatnią minutę.