Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się – takie plotki dane nam było słyszeć zaledwie kilka tygodni temu. Choć do tej pory para nie wypowiada się na temat łączących ich relacji to media na całym świecie bacznie obserwują ich aktywność w sieci. Jak się okazuje Kim Kardashian postanowiła wrócić na Instagrama. I robi to w wielkim stylu.

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub w 2014 roku. To wydarzenie szybko zostało okrzyknięte przez media najbardziej ekstrawaganckim ślubem XXI wieku. Przyjęcie w zabytkowej twierdzy, ponad 600 gości, a na scenie John Legend i Lana Del Rey. O tym mówiono  jeszcze długo.

Dziś okazuje się, że w związku Kim Kardashian i Kanyego Westa pojawiły się kłopoty. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że para się rozwodzi. Rok 2016 nie był dla nich łatwy. Kim została zaatakowana w rezydencji w Paryżu podczas tygodnia mody. Niedawno Kanye przeszedł załamanie na tle nerwowym.

Mówi się, że to właśnie te wydarzenia doprowadziły do trudnej sytuacji w związku pary. Zakochani nie mogli poradzić sobie z piętrzącymi się trudnościami. Na jakiś czas wycofali się z show-biznesu. Celebrytka, która niemal codziennie wrzucała do sieci swoje zdjęcia, zaprzestała publikacji na Instagramie. Jej ostatnie zdjęcie pojawiło się na portalu prawie 3 miesiące temu.

Dziś Kim Kardashian powraca na Instagram. i inne media społecznościowe. Nie obyło się jednak bez skandalu. Celebrytka zmieniła nazwę swojego profilu i zamiast Kim Kardashian West widnieje już tylko Kim Kardashian. Czy faktycznie w ich związku źle się dzieje? Mówi się, że to tylko chęć rozgłosu i powrotu na szczyt. Takim zachowaniem para podobno chce powrócić do świadomości fanów. 

Plotkom o rozwodzie przeczy jednak fotografia dodana przez Kim. Po raz pierwszy od czasu napadu Kim udostępniła rodzinne zdjęcie. Czyżby więc informacje o rozwodzie pary były mocno przesadzone, a może para wszystkimi środkami próbuje ratować swój związek?

 

 

family

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian) 3 Sty, 2017 o 10:56 PST