Kim Kardashian już od lat słynie z tego, że od czasu do czasu lubi w swoich stylizacjach zrezygnować z pewnych części garderoby. Tak też zrobiła podczas jednej z najważniejszych imprez podczas New York Fashion Week. Na galę Daily Front Row's Fashion Media Awards Kim wybrała się bowiem w samych… majtkach rajstopach ewidentnie zapominając o spodniach czy spódnicy. Zgadujemy jednak, że stało się tak nie przez roztargnienie gwiazdy, lecz przez jej miłość do wywoływania skandali. Czy i tym razem udało się jej zszokować opinię publiczną?

Kim Kardashian, czyli starsza siostra nagrodzonej tego wieczoru nagrodą „ikony dekady” Kendall Jenner po raz kolejny postanowiła wybrać się na imprezę w czarnych, cielistych rajstopach, bandażowym staniku ze skóry i czarnym płaszczu. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby poza rajstopami, stanikiem i czarną kurtką gwiazda nie zapomniała założyć czegoś, co zasłoni jej czarne, mocno wycięte majtki... I choć Kim po raz kolejny może liczyć na tysiące, jeśli nie miliony komentarzy pod adresem jej stroju, to jednak naszym zdaniem szew czarnych rajstop celebrytki tym razem nie wyglądał szczególnie estetycznie...

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN szokuje jako Jackie Kennedy w pierwszej sesji z córką Nort West. Przesadziła?

Może na następny New York Fashion Week Kim Kardashian zamiast prześwitujących rajstop powinna jednak postawić na ciemne legginsy albo ciemnie spodnie rurki. Jak sądzicie? Swoją drogą, jak ocenianie nową fryzurę Kim? Pasują jej długie do pośladków, białe włosy?