Kim Kardashian spełniła swoje wielkie marzenie. Amerykańska celebrytka doczekała się swojej własnej okładki amerykańskiego "Vogue". Przypomnijmy, że w kwietniu 2014 roku gwiazda dzieliła ją ze swoim wtedy świeżo upieczonym mężem, Kanye Westem. Przy okazji sesji zdjęciowej do majowego numeru pisma, najsłynniejsza z Kardashianek udzieliła szczerego wywiadu, w którym odniosła się m.in. do doniesień o zaburzeniach psychicznych swojego partnera. Kim ujawniła m.in., że z powodu choroby afektywnej dwubiegunowej Kanye niemal całkiem zrezygnował z podróżowania, które nasilało objawy jego zaburzenia. Uwagę mediów przyciągnął także fragment wywiadu, w którym Kim Kardashian mówi o chęci zostania prawnikiem. Okazuje się, że poczyniła już poważne kroki w tym celu!

Kim Kardashian rozpoczęła praktykę prawniczą

Kim Kardashian w wywiadzie dla "Vogue" zdradziła, że rok temu rozpoczęła czteroletnią praktykę w kancelarii prawnej z siedzibą w San Francisco. Celebrytka, która nie ma wyższego wykształcenia, korzysta ze specjalnego programu dla osób bez formalnych kwalifikacji. Kim pragnie przystąpić do egzaminu adwokackiego w 2022 roku. Od czasu, gdy Kardashianka namówiła Donalda Trumpa do ułaskawienia 63-letniej kobiety, do gwiazdy zgłasza się coraz więcej osób z prośbą o pomoc. Celebrytka myśli też nad stworzeniem programu, który pomagałby kobietom wychodzącym na wolność dostosować się na nowo do życia w społeczeństwie.

Przypomnijmy, że Kim Kardashian jest córką znanego prawnika, Roberta Kardashiana. Zmarły w 2003 roku adwokat zyskał rozgłos dzięki sprawie O.J. Simpsona, którą w latach 90. żyła cała Ameryka. Słynnemu procesowi poświęcony jest pierwszy sezon serialu "American Crime Story", dostępny na Netflix.

Piękne zdjęcia Kim Kardashian autorstwa Mikaela Janssona z sesji dla "Vogue" możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kanye West przyznaje się do choroby psychicznej: "To supermoc"