Ślub Kim Kardashian i Kayne Westa był bez wątpienia jednym z najbardziej medialnych wydarzeń w show biznesie w 2014 roku! Ekstrawagancki, pełen przepychu i... kwiatów. Wielka miłość Kim Kardashian i Kanye'go Westa powoli odchodzi w zapomnienie. Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy.

Ślub Kim Kardashian i Kanye'go Westa nazwany był przez amerykańskie media "najbardziej ekstrawaganckim ślubem XXI wieku. Ceremonia zaślubin pary odbyła się we Florencji 24 maja 2014 roku. Przyjęcie odbyło się w zabytkowej twierdzy, której wynajęcie kosztowało ponad 400 tysięcy dolarów! 

Ślub Kim Kardashian

600 gości przy 224-metrowym stole, na scenie Lana Del Rey, John Legend i sam Andrea Bocelli. Sam ślub poprzedziła prawie tygodniowe przygotowania. Ślub Kim Kardashian poprzedziła również tak zwana próbna impreza, która odbyła się w Wersalu pod Paryżem. Kanye West wynajął dla swojej wybranki zabytkową karocę.

Największe wrażenie zrobiła na fanach ściana kwiatów, stworzona specjalnie na tę okazję. Kompozycja z róż, tuberozy i peonii kosztowała prawie 100 tysięcy złotych. Miesiąc wcześniej Kim Kardashian wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Vogue". Szybko rozpoczęły się spekulacje, dotyczące sukni ślubnej, jaką na ten wyjątkowy dzień wybierze Kim. Ostatecznie Kim Kardashian wystąpiła w sukni Givenchy. 

Dziś okazuje się, że zwiazek Kim Kardashian i Kanye'go Westa odchodzi w zapomnienie. W ostatnich tygodniach para doświadczyła wielu przykrych sytuacji - Kim Kardashian została napadnięta i okradziona podczas tygodnia mody w Paryżu, z kolei w kilka tygodni po tym wydarzeniu, Kanye West nie wytrzymał nerwowo. Raper przeżył załamanie nerwowe. 

Sytuacja w rodzinie Westów była wyjątkowo napięta. Od kilku dni spekulowano, że para myśli nad rozwodem. Dziś plotki zostały potwierdzone. Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy. Wielu twierdzi jednak, że Kim po prostu chce zwrócić na siebie uwagę fanów. Czy faktycznie para się rozstanie, a może to tylko zabieg marketingowy?

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądał ślub Kim Kardashian i Kanye'go Westa!