Życie Kim Kardashian opiera się na nieustannym informowaniu mediów o szczegółach ze swojego prywatnego życia. Wydawałoby się, że po seks taśmie z jej udziałem, relacji z zaręczyn, czy nawet rodzinnym show, nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. A jednak!

Kardashian postanowiła... zjeść własne łożysko. Co więcej, celebrytka nawet je pokazała! Co prawda zostało ono przerobione na tabletki, ale ... Gwiazda pochwaliła się tym na Twitterze.

"Nie jestem zwolenniczką medycyny holistycznej i nie przypuszczałam, że kiedykolwiek zdecyduje się zjeść swoje łożysko. Mówiąc o "jedzeniu łożyska" mam na myśli wysuszenie go i przerobienie na tabletki, a nie smażenie i jedzenie jak steku (choć niektórzy tak robią!) "- napisała Kardashian na blogu.

Kim Kardashian postanowiła zapobiec fali hejtu i od razu podała argumenty, które mają ją usprawiedliwić.

"Co może pójść nie tak w zażywaniu tabletek zrobionych z moich własnych hormonów, dla mnie. Czytałam dużo wypowiedzi mam, które też twierdzą, że proces dochodzenia do siebie po porodzie jest dużo łatwiejszy, kiedy wykorzystasz swoje łożysko. Za każdym razem, gdy biorę tabletkę czuję zastrzyk energii i czuję się naprawdę zdrowo. Polecam to każdemu, kto się waha! "- napisała.

 Internauci jednak nie podzielili jej entuzjazmu, ale spokojnie, Kim Kardashian na pewno ma kolejną niespodziankę w zanadrzu. Co to będzie tym razem?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian - Ma problemy ze zdrowiem!