Słynne i kontrowersyjne show „Z kamerą u Kardashianów” wraca na antenę! Stacja E! Entertainment, która odpowiada za emisję show „Keeping Up With The Kardashians” potwierdziła właśnie emisję kolejnego sezonu show z członkami głośnej rodziny celebrytów. Show ma się pojawić na antenie stacji już wiosną tego roku. Obwieszczenie stacji jest o tyle zaskakujące, że od października mówiło się o tym, że program zniknie z telewizji. Powodem tego miały być kolejne skandale, które dotykały celebrycki ród.

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN usunęła West z nazwiska. Rozwód to kwestia czasu?

Już jesienią zeszłego roku głośno było o tym, że kamery znikają z domu najbardziej pierwszej celebryckiej rodziny w Stanach Zjednoczonych. Taka decyzja miała zostać podjęta w związku z problemami w życiu osobistym jej członków. W końcu od października 2016 r. dużo mówiło się o skandalach, które pojawiały się u nich jak grzyby po deszczu. Pamiętacie o co chodziło?

Najpierw podczas paryskiego tygodnia miał miejsce napad na Kim Kardashian, która przy okazji została okradziona z biżuterii wartej kilkanaście milionów dolarów. Pod koniec zeszłego roku pojawiły się też plotki o kryzysie w jej małżeństwie z Kanye Westem. Skandale wywoływali też inni członkowie rodziny Kris Jenner, m.in. Rob Kardashian i jego odważna w stylizacjach i słowach żona Blac Chyna.

Dziś już wiadomo, że przynajmniej część z tych zachować gwiazd kolumn plotkarskich mogło być jedynie medialnymi zagrywkami celebryckiego rodu, stosownymi tylko po to, by dodatkowo zwiększyć zainteresowanie mediów ich rodziną.

POLECAMY: KIM KARDASHIAN okradziona w Paryżu! Straciła biżuterię wartą miliony, grożono jej pistoletem

Myślicie, że Kim Kardashian i reszta jej celebryckiej rodziny faktycznie zdecydują się ponownie wpuścić kamery do swoich domów? Czy nowy sezon programu, który pokazuje niemal wszystko z ich życia, ma szansę być równie popularny jak poprzednie? Kardashianowie na pewno sobie tego inaczej nie wyobrażają!