Kinga Duda w ostatnich dniach jest na ustach całej Polski. 25-latka zabrała głos po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników II tury wyborów prezydenckich i mocno zaskoczyła opinię publiczną. Córka prezydenta w krótkiej przemowie zaapelowała o wzajemny szacunek. Po tej dla wielu dość zaskakującej wypowiedzi sporo osób zarzuciło młodej prawniczce hipokryzję, ponieważ to właśnie jej ojciec podczas kampanii wyborczej wielokrotnie wyrażał swój negatywny stosunek w kierunku środowisk LGBT. 

SPRAWDŹ: Kinga Duda apeluje o szacunek do mniejszości. Ostre reakcje na słowa córki prezydenta

Kinga Duda tańczy i śpiewa w kabaretowym występie 

Wypowiedź Kingi Dudy była olbrzymim zaskoczeniem również ze względu na to, że przez ostatnie pięć lat 25-latka ani razu nie zabrała głosu w ważnych dla całego kraju tematach społecznych. Córka pary prezydenckiej postanowiła skupić się na karierze zawodowej. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a ostatnie miesiące spędziła w Londynie, gdzie obyła staż w jednej z najbardziej renomowanych brytyjskich kancelarii. Jak się jednak okazuje, Kinga to kobieta wielu talentów. W sieci pojawiło się nagranie z jej udziałem sprzed kilku lat, na którym ubrana w czarną sukienkę oraz różowe boa tańczy i śpiewa.

Filmik, który już od kilku lat krąży po internecie, najprawdopodobniej pochodzi z czasów licealnych. Kinga to absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego w Krakowie. Jak podaje Onet, córka Andrzeja Dudy wraz ze swoim przyjaciółmi ze szkolnej ławki wystąpiła na tzw. Szopce Nowodworskiej, czyli przedstawieniu ukazującym w krzywym zwierciadle szkolną rzeczywistość. 

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Duda nie głosuje na swojego tatę? "Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach"

Jak oceniacie talent wokalny Kingi Dudy?