Kinga Duda stara się jak może, by nadal wieść życie zwyczajnej 20-latki. To dlatego córka prezydenta Andrzeja Dudynie zdecydowała się na przeprowadzkę z rodzinnego Krakowa do Warszawy i mieszka teraz sama, studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Tabloidy bardzo interesują się życiem Dudówny, a ta sama dostarcza im sporo interesujących materiałów na swój temat. Niedawno głośno było o mandacie, jaki dostała córka prezydenta za złe parkowanie, a kilka dni temu pokazywaliśmy Wam jej profesjonalną sesję zdjęciową.

Dużo uwagi dziennikarze plotkarskich mediów poświęcali też związkowi Kingi Dudy z Karolem Sabatowskim. Teraz okazuje się jednak, że Duda rozstała się ze swoim chłopakiem!

Jak donosi "Fakt", powodem, dla którego córka Andrzeja Dudy zdecydowała się na rozstanie, była potrzeba... większego skupienia się na nauce!

Kinga Duda studiuje prawo, a jej (były już?) chłopak jest studentem medycyny - to dwa bardzo wymagające kierunki, a obecnie trwa sesja egzaminacyjna semestru zimowego. Być może więc młodzi zdecydowali się tylko na krótką przerwę, aby mieć więcej czasu na naukę do egzaminów?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kinga Duda - Jako... modelka! [FOTO]