Kinga Duda po tym, jak wróciła z Londynu, gdzie odbyła staż w renomowanej kancelarii prawnej, zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. W stolicy naszego kraju młoda prawniczka znalazła pracę w zawodzie, ale także została społecznym doradcą swojego ojca. Według początkowych spekulacji medialnych, 25-latka miała zamieszkać wraz z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Jednak jak się okazuje, córka Andrzeja Dudy postanowiła się usamodzielnić i wynająć mieszkanie w samym centrum.  

ZOBACZ: Kinga Duda jakiej nie znacie. Nagranie z córką prezydenta podbija internet [WIDEO]

Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie

Informację o tym, że Kinga Duda wynajęła jedno z warszawskich mieszkań, przekazała Klaudia Klara. Z ustaleń znanej youtuberki wynika, że córka prezydenta zamieszkała w Śródmieściu, czyli jednej z najdroższych dzielnic w stolicy. Koleżanka blogerki, która wynajmuje lokum 25-latce, nie zdradziła jednak kwoty najmu, podała jedynie wąskie widełki cenowe. Miesięczny czynsz wynosi między 2500, a 3000 złotych. Co ciekawe, w chwili przekazania kluczy prawniczce towarzyszyła... ochrona! 

- Kinga wynajęła mieszkanie od mojej koleżanki i ja muszę wszystko wiedzieć. Usłyszałam, że ma dwa pokoje, jakbym usłyszała cztery to bym normalnie pękła! W jednym śpi, w drugim żyje, okej. Ile za czynsz?! A że moja koleżanka wie, że ja plotkuję, to widełki mi podała. Między 2,5 a 3 tys. złotych. To znośnie jak na Warszawę. [...] Podobno ochronę miała, a do mieszkania wjechała windą sama - oznajmiła.

SPRAWDŹ: Kinga Duda wydała oświadczenie ws. aborcji: "Nie mogę pogodzić się z konsekwencjami, jakie niesie ze sobą wyrok TK"

Klaudia Klara chciała także ustalić dokładny adres wynajmowanego przez Kingę Dudę mieszkania. Jednak znajoma agentka nieruchomości postąpiła bardzo rozsądnie i nie ujawniła tych danych.