Kinga Korta zaistniała w świadomości milionów Polek dzięki programowi "Żony Hollywood". Pochodząca z Krakowa projektantka biżuterii z powodzeniem prowadzi swój biznes za Oceanem. Kinga, jak mało kto, potrafi przekuć marzenia w... pieniądze.

Dla Amerykanów najważniejszym świętem w roku jest Dzień Dziękczynienia. Święto obchodzone w Stanach Zjednoczonych Ameryki w czwarty czwartek listopada,(w Kanadzie zaś w drugi poniedziałek października), jako pamiątka pierwszego Dziękczynienia członków kolonii Plymouth w 1621. Z tej okazji Korta podzieliła się ze swoimi fanami... pewną refleksją.

"Jestem wdzięczna, za zdrowie własne oraz mojej rodziny. Jestem wdzięczna, że mogę mieszkać tam, gdzie mi się spodobało i pracować z kim oraz gdzie lubię. Jestem szalenie wdzięczna, że dzielę życie z mężczyzną, który rozumie moje pasje życiowe oraz moja życiowa misję. Jestem wdzięczna, że w moim zespole są takie specjalistki, które wraz ze mną chcą budować lepsza przyszłość."

"Żona Hollywood" w ramach Święta Dziękczynienia podziękowała swoim... klientom i przyjaciołom, bez których jej życie nie miałoby sensu.

"Jestem wdzięczna za wszystkich klientów i przyjaciół, bo to właśnie oni nadają sens moim wysiłkom. Dziękuję!" - napisała Kinga Korta.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Eva Halina Rich - Czas zacząć karierę w Polsce!