Kinga Korta urodziła! Jej ciąża była tematem szeroko omawiany przed media i fanów głównie ze względu na wiek bohaterki programu "Żony Hollywood". Choć tak naprawdę nie wiadomo, ile lat ma Kinga Korta, to internauci i tak sugerują jej, że zbyt późno zdecydowała się na dziecko. Gwiazda wydawała się jednak nie przejmować zbytnio tymi złośliwymi komentarzami i nie przestawała publikować na Instagramie zdjęć, na których widać było jej mocno zaokrąglony już brzuszek. Teraz, Kinga Korta również na Instagramie, podzieliła się wiadomością, że na świat przyszedł jej syn! Jak dała mu na imię?

Kinga Korta urodziła syna

Kinga Korta urodziła syna, któremu dała na imię Grayson. O porodzie poinformowała swoich fanów na Instagramie:

"Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu - jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami" - napisała Kinga Korta.

Zobaczcie ZDJĘCIA Kingi Korty w ciąży --->

Serdecznie gratulujemy! 

 

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu - jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami. Thank you so much for all the well wishes. Our little one was born this week and he couldn’t be more perfect. We can’t wait to watch him grow up, develop his character, and evolve into a lovely human being. Meanwhile let us enjoy the sleepless nights, diaper changing, crying, screaming, and all the other luxuries that come with being new parents. @caramella_interiors #baby #babyboy #motherhood #newparents #allblue #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn

Post udostępniony przez Kinga Korta (@kingakorta) Cze 24, 2018 o 8:59 PDT