Kiedy Kinga Preis pojawiła się ostatnio na salonach i pokazała swoją nową figurę, wiele osób je nie poznało. Aktorka w przeciągu kilku lat schudła ponad 15 kilogramów! Nic więc dziwnego, że wszyscy przecierali oczy ze zdumienia.

Aktorka zwykle stroni od medialnego życia i blasków fleszy, swoją szczuplejszą sylwetką zachwyciła na premierze filmu Agnieszki Holland „W ciemności”. Nie dało się ukryć, że aktorka  cztery lata temu rozpoczęła ciężką pracę nad własną sylwetką. Wtedy również pochwaliła się nową fryzurą, która dodała jej charakteru oraz nutę elegancji.

Zaledwie kilka dni temu Kinga Preis pojawiła się na premierze „Wszystko gra”,  i… zachwyciła swoją nienaganną figurą. Wszyscy zastanawiali się, jak aktorce udało się ją uzyskać?

Jak się okazuje, gwieździe udało się przede wszystkim odstawić kawę i papierosy. To był jednak dopiero początek. Kinga Preis w ślad za innymi artystami postawiła na dietę. Jej najbardziej przypadła do gustu dieta sokowa. Raz w tygodniu aktorka żywiła się tylko świeżymi sokami z marchwi lub buraków. Jak widać, udało jej się osiągnąć efekt. Według nas wygląda fenomenalnie!

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Kinga Preis.