Kinga Rusin od 25 lat jest w polskich mediach. Po raz pierwszy w siedzibie TVP pojawiła się jako studentka. Rusin była wtedy na trzecim roku italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Na tym samym wydziale w tym czasie studiowała też Hanna Lis. Pracę w TVP Kinga rozpoczęła oficjalnie w 1993 roku. Najpierw była tłumaczem, potem prezenterką. W 1994 roku Rusin otrzymała Wiktora. Wyróżniono ją jako "odkrycie telewizyjne roku". Wtedy było już wiadomo, że Kinga zwiąże się z telewizją na dłużej. O Rusin zrobiło się jeszcze głośniej, gdy poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa. Rusin i Lis wkrótce potem wylecieli do USA. Gdy wrócili, Kinga związała się ze stacją TVN, w której jest do dzisiaj. W TVN Rusin prowadziła show "You Can Dance". Później została jego jurorką. Wygrała "Taniec z Gwiazdami", obecnie prowadzi show "Agent" oraz jest ospodynią porannego pasma telewizyjnego "Dzień Dobry TVN". Rusin jest też jedyną polską dziennikarką, która regularnie wylatuje do Los Angeles, by relacjonować galę rozdania Oscarów. W poniedziałek, 5 lutego, Kinga Rusin zamieściła wzruszający post. Otóż tego dnia dziennikarka świętuje 25-lecie kariery. Uwierzycie, że gwiazda jest w mediach od ćwierćwiecza?! Dziś Rusin wygląda i czuje się lepiej niż kiedykolwiek. Jest szczęśliwie zakochana, ma dwie piękne córki, jest wzorem dla kobiet po 40-tce, którym udowadnia, że w każdym wieku można wyglądać pięknie i młodo. A jak zmieniała się Kinga Rusin? Sprawdźcie w GALERII, w której prezentujemy archiwalne okładki "Gali". Duża metamorfoza?

Kinga Rusin 25-lecie kariery

Zawsze, kiedy wydaje mi się, że telewizja nie ma już dla mnie tajemnic niespodziewanie znów mnie czymś zaskakuje. Nie sposób się nią znudzić. Na swojej zawodowej drodze spotkałam ludzi, którzy uwierzyli we mnie i dali mi szansę. Bez nich nie byłoby mnie tutaj. Tak samo jak nie byłoby mnie tu gdyby nie Wy, widzowie. Dziękuję za wszystkie wyrazy sympatii, za zaufanie, za to że jesteście ze mną na dobre i złe. Uwielbiam to co robię. Jestem szczęściarą! - napisała Rusin.

Już wkrótce będziemy mogli oglądać Kingę Rusin w programie "Agent 3". Kto wystąpi? SPRAWDŹ>>

Polecamy także nasz przełomowy (!) wywiad wideo z Kingą Rusin w "Gala Studio", w którym gwiazda odpowiedziała na bardzo trudne pytania:

 

 

Dzisiaj mija dokładnie ćwierć wieku mojej pracy na ekranie tv. Zadebiutowałam 5. lutego 1993 roku zapowiadając program na antenie TVP1. Później byłam również reporterem, producentem, scenarzystą, realizatorem, a jak było trzeba operatorem i montażystą. Przeprowadziłam setki wywiadów z wielkimi gwiazdami, wybitnymi twórcami, odkrywcami, naukowcami, nieprzeciętnymi ludźmi. Zrealizowałam dziesiątki reportaży zarówno w Polsce jak i zagranicą. Przeżyłam w tv niesamowite przygody - 8 sezonów z You Can Dance, a obecnie 3cią już edycję Agenta. I zawsze, kiedy wydaje mi się, że telewizja nie ma już dla mnie tajemnic niespodziewanie znów mnie czymś zaskakuje. Nie sposób się nią znudzić. Na swojej zawodowej drodze spotkałam ludzi, którzy uwierzyli we mnie i dali mi szansę. Bez nich nie byłoby mnie tutaj. Tak samo jak nie byłoby mnie tu gdyby nie Wy, widzowie. Dziękuję za wszystkie wyrazy sympatii, za zaufanie, za to że jesteście ze mną na dobre i złe. Uwielbiam to co robię. Jestem szczęściarą!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Lut 4, 2018 o 11:04 PST