Wczoraj w Waszyngtonie Joe Biden został zaprzysiężony na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych, tym samym pozbawiając stanowiska rządzącego przez ostatnie cztery lata Donalda Trumpa. Ceremonię inauguracji swoimi występami uświetnili m.in. Lady Gaga, Jennifer Lopez oraz Justin Timberlake, a wydarzenie śledziły miliony osób na całym świecie. U boku Joego Bidena nie zabrakło oczywiście jego żony Jill Biden, która stała się nową Pierwszą Damą zastępując w tej roli Melanię Trump. 

Kinga Rusin o nowej Pierwszej Damie USA, Jill Biden

Część internautów nie ukrywała niezadowolenia z faktu zastąpienia Trumpów nową parą prezydencką. Krytykowano nie tylko wystąpienie Bidenów, ale również wygląd świeżo upieczonej Pierwszej Damy. Nie brakowało wpisów, w których porównywano aparycję 69-letniej Jill Biden do 50-letniej Melanii Trump, która na dodatkowo ma za sobą karierę modelki.

W sprawie postanowiła zainterweniować Kinga Rusin, która nie tylko pochwaliła elegancki wygląd żony Joego Bidena, ale także jej elokwencję.

- Dr Jill Biden na inauguracji męża wyglądała pięknie i z klasą. Wszelkie porównania do byłej modelki Melanii Trump są nie na miejscu. Jestem też przekonana, że poza odpowiednią prezencją dr Biden będzie miała przy okazji coś mądrego i pożytecznego do powiedzenia! 

ZOBACZ TEŻ: JOE BIDEN chciał odebrać sobie życie. Prezydent USA przeżył rodzinny dramat

Zgadzacie się z nią?