Iga Lis, 16-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, od kilku miesięcy spełnia swoje marzenia o pracy profesjonalnej modelki. Nastolatka ma już na swoim koncie kilka sesji zdjęciowych, a niedawno podpisała nawet kontrakt z prestiżową agencją Model Plus.

Pasja Igi nie była łatwa do zaakceptowania przez jej rodziców. W końcu, po długich namowach i zapewnieniach, że dziewczyna nie opuści się przez to w nauce, Rusin zgodziła się na to, by agencja reprezentowała Lisównę na rynku.

- To była bardzo trudna decyzja i poprzedzona bardzo długimi rozmowami z agencją Model Plus. To jedna z najbezpieczniejszych agencji na rynku. Iga marzy o tym, by dostać się na bardzo dobry uniwersytet, a to zabawa, która może zasilić jej budżet - zdradziła w jednym z wywiadów Kinga Rusin.

Dziennikarka nadal chce mieć jednak pełną kontrolę nad modelingową karierą swojej młodszej córki.

"Podpisując zgodę, dziennikarka postawiła właścicielom agencji warunek: będzie mieć kontrolę nad jej karierą.Młodsza córka gwiazdy TVN jest bardzo ambitna. Nie tylko chce zarabiać na siebie, ale sprawdzić się w branży zupełnie nowej dla jej rodziny. Nie chce, by zarzucano jej, że swoje osiągnięcia zawdzięcza wpływom rodziców" - pisze tygodnik "Świat & Ludzie".

Myślicie, że Iga Lis zrobi wielką karierę na światowych wybiegach?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kinga Rusin - "Wywyższa się" na planie programu "Agent"?