Kinga Rusin to gwiazda, która od jakiegoś czasu zachwyca nie tylko swoją aktywnością zawodową, lecz także wyglądem, którego pozazdrościć może jej niejedna koleżanka po fachu. Już w zeszłym roku gwiazda „Dzień Dobry TVN” zaczęła pokazywać na swoim Instagramie zdjęcia, na których prezentowała swoją nową szczupłą i umięśnioną sylwetkę. Zdjęcia Rusin z Argentyny narobiły w sieci sporego zamieszania. Jak się okazuje, po sezonie zimowym Kinga wciąż jest w formie, co po raz kolejny udowodniła w miniony weekend na swoim Instagramie. Tym razem pozowała w Grecji. Znów zachwyciła?

ZOBACZ: KINGA RUSIN chwali się swoim ciałem na Facebooku. Wow!

Teraz dziennikarka i bizneswoman zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie w skąpym kostiumie kąpielowym we wzór pantery. Fotografia pochodzi z majówkowego wyjazdu Kingi Rusin do Grecji, który dziennikarka zakończyła kilka dni temu. Zdjęcie to już po raz kolejny udowodniło, że 46-letnia dziennikarka wygląda rewelacyjnie. A wszystko to za sprawą zdrowej, wegetariańskiej diety, regularnym ćwiczeniom oraz stosowaniu antyoksydantów, o których Rusin pisałą w swoim Ekoporadniku (wyd. Burda). Przy okazji nowego postu na Instagramie Kinga Rusin po raz kolejny zareklamowała swój zdrowy styl życia (i swoje kosmetyki):

Ładne ciało to nie tylko dobry wygląd, ale też dobre samopoczucie i zdrowie. Jak zachować młodzieńczy wygląd, poprawić sobie nastrój i wyniki badań? Odpowiedź brzmi: ANTYOKSYDANTY! To one zwalczają wolne rodniki i opóźniają procesy starzenia. Jest ich mnóstwo w warzywach i owocach, a także w moich kosmetykach (…)

CZYTAJ TEŻ: KINGA RUSIN świętowała swoje 46. urodziny w Wenecji! [GALERIA]

Fani dziennikarki byli zachwyceni jej wpisem, a przede wszystkim bardzo seksowym zdjęciem prosto z greckiej plaży. Świadczą o tym dziesiątki pozytywnych komentarzy, które się pod nim pojawiły:

PIĘKNAAAA! @kingarusin częste wyjazdy na Mazury także służą!

Cudowne ma Pani ciało... jak nastolatka... seksowne.

Co za figura pani Kingo, zakochać się można.

A wam jak się podoba Kinga Rusin w seksownym kostiumie kąpielowym? Zgadlibyście, że Rusin ma już…46 lat?!